Adres

Merkez Mah. Salihpaşa Cad. Salihpaşa Sk. No:5/A Gaziosmanpaşa/İstanbul

Telefon/Faks

0212 616 16 66
0212 614 38 42

SAMSUNG XPRESS M2675FN Çok Fonksiyonlu Mono Lazer

http://www.samsungtonerfiyatlari.com

SAMSUNG XPRESS M2675FN Çok Fonksiyonlu Mono Lazer 175 $+KDV

SAMSUNG XPRESS M2675FN Çok Fonksiyonlu Mono Lazer,fiyat

SAMSUNG XPRESS M2675FN Çok Fonksiyonlu Mono Lazer

Bağlantı Noktaları Bilgisi

Bağlantı Noktaları Bilgisi

Hızlı yazdırın, beklemeyin

Hızlı yazdırın, beklemeyin

Profesyonel baskı ihtiyaçlarınız ne kadar zorlu olursa olsun Samsung Xpress M2675FN Serisi size hızlı şekilde harika sonuçlar sunar. Güçlü 600 MHz işlemci ve 128 MB bellek sayesinde kapsamlı belgeleri dahi dakikada 26 sayfaya kadar (PPM) hızlarda yazdırarak zamandan tasarruf edin. Onu sınıfında en hızlı yazıcılardan biri haline getiren Cortex-A5 Çekirdek ile önceki modellerden 25,6% oranına kadar daha hızlıdır. Daha hızlı çalışmanız, daha esnek ve daha üretken olmanızda yardımcıdır.

Müthiş baskı kalitesiyle iyi bir izlenim bırakın

Müthiş baskı kalitesiyle iyi bir izlenim bırakın

Artık etkileyici profesyonel kalitede baskılar herkes için mümkün. Samsung Xpress M2675FN Serisi, kesinlikle büyük etki yaratacak keskin, net baskılar sunar. 4 800 x 600 dpi etkin çözünürlüğü ve Temiz Sayfalar İşleme Motoru (ReCP) teknolojisi sayesinde hantal daha büyük yazıcılara ihtiyaç olmadan daha yüksek performans ve kalitenin keyfine varabilirsiniz. Üstelik kaliteyi arttıran özellikler size daha fazla ayrıntı, daha yumuşak görüntüler ve daha net bir metin sunar.

Harika kopyalama ve net, renkli tarama

Harika kopyalama ve net, renkli tarama

Samsung Xpress M2675FN serisi yazıcınızla, üstün kaliteli kopya ve taramalar artık gerçek oluyor. Harika performans, çok daha okunaklı metin ve canlı, pürüzsüz görüntüler sağlayacak şekilde küçük metin ve görsellerin daha net basılması demektir.

Tüm kullanımlar için çok daha fazla kağıt tipiyle baskı

Tüm kullanımlar için çok daha fazla kağıt tipiyle baskı

Yazdırmak istediğiniz ne olursa olsun Samsung Xpress M2675FN serisi yazıcılar bunun üstesinden gelir. Küçük ama sağlam yapılı yazıcınız kağıt, etiketler, kartlar, zarflar ve asetat projektör (OHP) saydamları dahil 220 gram/metrekare (gsm) değerine kadar tüm medya tiplerini kullanabilir. Çok amaçlı (MP) tepsiden ihtiyacınız olan kağıt tipini kolayca seçebilirsiniz, bu nedenle yazıcınız esnek olduğu kadar pratiktir de.

Bütçeniz ve dünya için daha iyisi

Bütçeniz ve dünya için daha iyisi

Tek Tuşla Eco Düğmesiyle toner ve kağıt maliyetlerinizi azaltın. Optimize edilmiştir, bu sayede yalnızca bir düğmeye basarak tek bir sayfada birden fazla belge sayfası yazdırma ve boş sayfaları atlama olanağı tanıyan N sayıda ve çift taraflı baskı özelliğini kolayca kullanabilirsiniz. Toner tasarruf modu ile toner kullanımını da azaltabilir ve baskı maliyetlerinizi daha da aşağı indirebilirsiniz.

Enerji ve tüketim giderlerinizi azaltın

Enerji ve tüketim giderlerinizi azaltın

Easy Eco Driver ile enerji kullanımınızı azaltmakla birlikte toner ve kağıtta 20% 'ye kadar tasarruf sağlayabilirsiniz. Yüksek miktarlarda toner kullanan görseller ve kalın yazı tipleri veya belirginleştirilmiş metin gibi sayfa ögelerini azaltmanıza yardım ederek daha az toner harcanmasını sağlar. Verimlilik ve ayrıca kalite bakımından çıktının ihtiyaçlarınızı karşılayıp karşılamadığından emin olmak için yazdırmadan önce belgeleriniz için önizleme gerçekleştirebilir ve onları düzenleyebilirsiniz. Eco Simulator ayrıca size tahmini CO2, elektrik ve kağıt tasarruf yüzdesini gösterir, böylece farkı kendiniz görebilirsiniz.

Ayrılabilir Toner Sistemi ile maliyetleri azaltın

Ayrılabilir Toner Sistemi ile maliyetleri azaltın

Samsung’un Ayrılabilir Toner Sistemi ile toner kartuşu ve görüntüleme birimi ayrı olarak sağlanır. Bu, boşaldığında yalnızca toner kartuşu satın almanız gerekeceği anlamına gelir, bu şekilde yazıcının genel çalışma maliyeti ve sayfa başına maliyet azalır. Kurulumu da kolaydır, bunun sonucunda daha az para ve yazıcınızın bakımını yapmak için daha az zaman harcarsınız. Tüm yazdırma ihtiyaçlarınızı karşılayabilir ve aynı zamanda bütçenizi dengeleyebilirsiniz.

Yazıcınızı kolayca izleyin ve yönetin

Yazıcınızı kolayca izleyin ve yönetin

Samsung Easy Printer Manager özelliği, yazıcınızın ayarlarını, durumunu, tedarik siparişi ve fakslama işlemlerinin tümünü tek yerden yönetmenizi sağlar. Ayarları uzaktan yönetmekle birlikte hata raporlarını rahatlıkla görebilir ve yazıcınız ile ihtiyaçlarına ilişkin durumu izleyebilirsiniz. Bunların tümü Samsung Yazıcınızın ayarlarını ve uygulamalarını bir araya getiren tek bir arayüzde sağlanmaktadır.

Ağ bağlantısı

Ağ bağlantısı

Yazıcınızı, tek bir yönlendiriciye bağlı birçok farklı PC ve cihaza bağlayın. Bu düzenleme ile baskı cihazları ve enerji tüketimine harcadığınız parayı azaltmanız ve aynı zamanda her zamanki kadar üretken olmanız mümkündür.

Faks

Faks

Dahili faks yetenekleri sayesinde artık ayrı bir faks makinesine ihtiyacınız olmaz. Ayrıca mobil cihazlardan uzaktan faks iletebilirsiniz ve böylece eviniz veya ofisinize dönmeye gerek kalmadan, nerede olursanız olun önemli belgelerinizi gönderebilirsiniz.